Veda nás baví

Interaktívne a zábavné aktivity pre deti

SPRAVODAJ FEBRUÁR 2016

08.02.2016

 

Končí sa nám prvý polrok. Všetko to začalo vybuchujúcimi sopkami priamo v triede. Neskôr sme zisťovali, ako funguje hydraulické zariadenie, čo je to statická elektrina, alebo aj to, ako vzniká vietor. V nasledujúcich dňoch si spoločne overíme získané znalosti vo vedomostnom kvíze, ktorý nás čaká na záverečných lekciách. 

KRÚŽKY VEDA NÁS BAVÍ 2. polrok 2015/2016 

Prihlasovanie detí na 2. polrok krúžku Veda nás baví je už v plnom prúde. Máme pripravené ďaľšie zaujímavé témy a zábavné vedecké experimenty, vďaka ktorým budeme spoznávať základné javy okolo nás. Tešíme sa na stretnutie s vašimi deťmi na úvodných hodinách, ktoré práve pripravujeme. Môžu so sebou vziať aj zvedavých kamarátov a spolužiakov. Čím viac nás bude, tým väčšia zábava. Prihláste sa čo najskôr!

 

PATRÓN PRE 2. POLROK

Jedná sa o významného slovenského geológa a paleontológa. Zaoberal sa geologickým mapovaním a fytopaleontológiou. Viac informácií nájdete už onedlho na našom webe.

AKCIE NA MIERU

Veda nás baví organizuje aj rôzne "akcie na mieru". Ak chcete, aby mali vaše deti zaujímavú narodeninovú oslavu, v práci máte "family day", alebo pripravujete podujatie a hľadáte námet na nezabudnuteľný zážitok pre vaše deti, napíšte nám a my pre vás pripravíme program plný zábavy a experimentov z rôznych vedných odborov. Pre viac informácií kliknite tu.

Ďakujeme vám za dôveru a podporu v prvom polroku.

Tešíme sa na ďaľšie stretnutia so zvedavými deťmi na našich krúžkoch.

Tím Veda nás baví

 

 

Potrebujete poradiť? Napíšte nám infosk@vedanasbavi.sk

Návštevou týchto stránok súhlasíte s použitím súborov cookies od nás a tretích strán najmä za účelom analýzy návštevnosti. Viac informácií tu.
cancel
helpline kroužky

Môžeme Vám pomôcť?

Nedarí sa Vám dokončiť prihlášku? Pokiaľ máte problém, neváhajte nás kontaktovať:

Email: infosk@vedanasbavi.sk