Veda nás baví

Interaktívne a zábavné aktivity pre deti

SPRAVODAJ APRÍL 2016

11.04.2016

Milí priaznivci vedy,

prečítajte si o novinkách, ktoré čakajú na vaše deti v krúžku, o novom webe a o ďalších udalostiach.


KRÚŽOK

Na vaše deti čakajú zaujímavé témy na rozlúsknutie aj tento mesiac. Preskúmame spolu našu slnečnú sústavu, vyskúšame si rovnováhu, skonštruujeme jednoduché stroje a ukážeme si ako sa dá vyčistiť voda.

Ak ešte nie ste prihlásení a váhate, vedzte, že prihlásiť sa dá aj v priebehu poroka. Ak sa pridáte až teraz, zaplatíte nižšiu cenu (podľa zvolenej školy - info prostr. emailu infosk@vedanasbavi.sk).


AKCIE NA MIERU

Krúžok Veda nás baví bol aj tento rok súčasťou programu akcie Noc s Andersenom v Staromestskej knižnici. Udalosť sa konala 01/04/2016 a témou bola Morská víla v knižnici. Prispeli sme pokusmi s vodnou tematikou. Viac info v novinkách na web stránke a FB už onedlho!

Aj vy si môžete objednať akciu šitú na mieru vášmu programu. Ak organizujete udalosť a chceli by ste ju doplniť o zábavný zmysluplný program, oslovte nás. Viac info tu.


NOVÝ WEB VEDA NÁS BAVÍ

Od teraz vás čaká prehľadnejší design, jednoduchší proces registrácie a pohodlnejší prístup prostredníctvom mobilných zariadení... Kliknite na obrázok nižšie a poďte sa pozrieť!


Želáme vám krásny apríl - hádam nie až moc bláznivý!

Tím Veda nás baví

Potrebujete poradiť? Napíšte nám infosk@vedanasbavi.sk

Návštevou týchto stránok súhlasíte s použitím súborov cookies od nás a tretích strán najmä za účelom analýzy návštevnosti. Viac informácií tu.
cancel
helpline kroužky

Môžeme Vám pomôcť?

Nedarí sa Vám dokončiť prihlášku? Pokiaľ máte problém, neváhajte nás kontaktovať:

Email: infosk@vedanasbavi.sk