Veda nás baví

Interaktívne a zábavné aktivity pre deti

Prihláška na tábor

Odoslaním tohto formulára sa prihlásite na prímestský denný tábor Vedecké leto ZŠ, Pankúchova, Pankúchova 4. Zobraziť na mape.

Termín od 11.8. do 15.8.2014.

Ak už máte vytvorený užívateľský účet, môžete sa k nemu prihlásiť tu.

Možná jste se přepsali. Opravdu ?
uplatniť zľavu
Venujte poukaz ako originálny darček. Poukaz môžete kúpiť tu.

Vyberte požadovaný termín

ZŠ, Pankúchova (11.8. - 15.8.2014)11.8.12.8.13.8.14.8.15.8.
Zvoľte dni:

Nakoľko sa prihlasujete tesne pred začiatkom tábora, nie je možné využiť zľavu pri prihlásení na celý týždeň. Z tohto dôvodu je plná cena za týždeň 120.00 EUR (t.j. 5 x 24.00 EUR) a zvýhodnená cena pre absolventov krúžkov Veda nás baví alebo tábora Vedecké leto je 100.00 EUR (t.j. 5 x 20.00 EUR).

120.00 EUR  
Čiastku prosím uhraďte do 14 dní od prihlásenia pre zaistenie zvoleného termínu a ceny. V prípade prihlásenia neskôr ako 14 dní pre začiatkom tábora, realizujte platbu obratom
prevodom

Odoslaním prihlášky so mnou vyplnenými osobnými údajmi o mne a o osobe, ktorej som zákonný zástupca, vo vyššie uvedenom formulári týmto výslovne prehlasujem, že až do odvolania súhlasím so spracovaním mojich poskytnutých osobných údajov ako aj poskytnutých osobných údajov dieťaťa, ktorého som zákonným zástupcom, a so zaradením týchto údajov do databázy používateľov spoločnosti VEDA NÁS BAVÍ, no so sídlom Hviezdoslavovo námestie 13 811 02 Bratislava, IČO: 45741697, v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov v platnom znení. Tento súhlas môže byť kedykoľvek písomne odvolaný na adrese spoločnosti VEDA NÁS BAVÍ, no. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a súhlasím s ich použitím predovšetkým na marketingové účely, zasielaním obchodných oznámení, ponúk a pod. Som informovaný o svojom práve na prístup k svojim osobným údajom a osobných údajov osôb, ktorých som zákonným zástupcom, na ich opravu a o ďalších právach stanovených právnymi predpismi.

Potrebujete poradiť? Napíšte nám infosk@vedanasbavi.sk

Návštevou týchto stránok súhlasíte s použitím súborov cookies od nás a tretích strán najmä za účelom analýzy návštevnosti. Viac informácií tu.